BLOG PRAWNY GHMW

Blog prawny

Witamy na oficjalnym blogu Kancelarii GACH, HULIST, MIZIŃSKA, WAWER – adwokaci i radcowie prawni sp.p.

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, głównie spółek prawa handlowego, lecz nie tylko. Blog, a tak naprawdę kilka odrębnych blogów, poświęcony jest interesującym nas i naszych Klientów tematom: spółkom, podatkom, IP, prawu medycznemu oraz wszelkim aspektom prawnym związanym z pobytem i pracą cudzoziemców w Polsce. Proponujemy następujące blogi: Podatki dla oszczędnych. Spółki dla ambitnych. IP dla niewtajemniczonych. Prawo dla cudzoziemców. Prawo dla medycyny.
Wpisy będziemy kierować zarówno do obeznanych w tematyce, jak również (a może nawet przede wszystkim) do tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą i na co dzień muszą borykać się z zawiłościami dotyczącymi przepisów prawnych we wskazanych dziedzinach. Czasami nietypowo, czasami kontrowersyjnie – ale zawsze z naciskiem na to jak poradzić sobie z pomysłami naszego ustawodawcy – tak będziemy starali się tworzyć nasze wpisy.

Zapraszamy do lektury  :-)

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestDigg this